Verbouwing
Woning renovatie in Opijnen
In Opijnen (nabij Geldermalsen) zijn we voor een particulier aan de slag gegaan met het verbouwen en renoveren van de woning. Zij zijn via de architect bij ons terecht gekomen. We hebben diverse werkzaamheden mogen uitvoeren, zo is onder andere de binnenkant vernieuwd en praktischer ingedeeld.
Bekijk hieronder het resultaat en lees meer over de verbouwing onder de afbeeldingen.
Uitgevoerde werkzaamheden
Aan de voorzijde van de woning hebben we de bestaande uitbouw, aan de voorzijde, bij de keuken getrokken. Het is geheel voorzien van isolatie, ramen en vloerverwarming. Verder is de opkamervloer in de keuken gedeeltelijk verlaagd, zodat de keukenvloer op gelijk niveau ligt. We hebben zowel in de keuken als de gang een nieuwe tegelvloer gelegd. Zo beleefd de bewoner maximaal wooncomfort.
Om meer licht in de woning te creëren, zijn er openslaande deuren aan de achterzijde geplaatst.
Daarnaast zijn er nog diverse werkzaamheden uitgevoerd om de indeling van de woning fijner te maken, denk aan:
- Aanpassingen in de kelder en verplaatsing van de keldertrap
- Extra deuren en herindeling hiervan
- Verplaatsing trap, overloop open gemaakt om extra licht en ruimte te
creëren - Badkamer verplaatst en nieuw dakraam gemonteerd incl. tegelwerk
- CV verplaatst
Verder hebben we ook het toilet vernieuwd.
Tijdens de gehele renovatie zijn de oude details in takt gebleven. Zo is de charme van deze prachtige woning behouden. Totaal zijn we 4,5 maand met dit project bezig geweest.